Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 05.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 04.07.2024 12:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 04.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
2 | Kaščáková Martina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | ||||
3 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
4 | Hudačeková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 89 | ||||
5 | Leštáková Laura | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | ||||
6 | Michaláková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | ||||
7 | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
8 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
9 | Mojžišová Ela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 137 | ||||
10 | Turoňová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | ||||
11 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
12 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | ||||
13 | Hricová Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 257 | ||||
14 | Kašparová Hanka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | ||||
15 | Šlúchová Lucia | 31.10.2024 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Úradniková Natália | 29. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
2 | Bajzová Sofia | 24. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
3 | Strečková Nela | 27. 06. 2024 | 2013 | M-d | Top tennis academy Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Böhmová Emma | 26. 06. 2024 21:33 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
2 | Capandová Alexandra | 24. 06. 2024 07:36 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
3 | Grešová Nina | 28. 06. 2024 13:38 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | ||||
4 | Janáková Zoe | 27. 06. 2024 11:12 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | ||||
5 | Libáková Kamila | 28. 06. 2024 15:29 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
6 | Lišková Nina | 27. 06. 2024 08:04 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
7 | Pavlovičová Dominika | 25. 06. 2024 21:29 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | ||||
8 | Purašiková Gabriela | 27. 06. 2024 19:14 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 |