Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | TURNAJ O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova 28, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Pavličko Peter (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:15 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dorko Samuel | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
2 | Dzurko Pavol | 25.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
3 | Gaál János | 14.06. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
4 | Harčár Lukáš | 08.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | ||||||
5 | Hasara Matej | 06.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
6 | Herdický Martin | 27.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
7 | Horák Benjamin | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | ||||||
8 | Horák Nicolas | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | ||||||
9 | Kalanin Emanuel | 15.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 157 | |||||
10 | Köröš Adrian | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
11 | Kovalčík Matej | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisová akadémia Prešov | 72 | |||||
12 | Laník Simon | 07.06. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | |||||
13 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
14 | Malec Šimon | 14.07. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
15 | Martančík Richard | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
16 | Mihal Benjamin Ross | 11.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 103 | |||||
17 | Mišenko Alexander | 13.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | |||||
18 | Mydla Boris | 15.06. 2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | ||||||
19 | Norko Tibor | 08.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | |||||
20 | Oravec Filip | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
21 | Pastor Šimon | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||||
22 | Šabľa Martin Samuel | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
23 | Ščavnický Adam | 26.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 100 | |||||
24 | Štalmach Dionýz | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | |||||
25 | Závatzký Lukas | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Michalčin Filip | 11.07. 2024 16:40 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 |