Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.08.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Brutenič Marko | 19.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
3 | Eisenreich Maximilian | 10.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
4 | Furdík Martin | 18.07. 2024 | 2013 | M-ch | VTC Pezinok | ||||||
5 | Gaál János | 12.07. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
6 | Karaba Samuel | 20.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
7 | Kočenda Peter | 17.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
8 | Koshlach Ivan | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
9 | Kováčik Šimon | 23.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
10 | Lincoln-Nagy Augustin Marc Eugen | 21.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
11 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
12 | Macko Maximilián Alexander | 23.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
13 | Mamedgulyyev Azim | 11.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
14 | Marčišin Andrej | 01.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
15 | Martišek Pavol | 29.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 120 | |||||
16 | Matrtaj Jakub | 07.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
17 | Šarovič Nikola | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 81 | |||||
18 | Scheber Daniel | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
19 | Svitek Samuel | 06.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
20 | Vrábel Samuel | 06.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
21 | Žovic David | 27.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 90 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mishchenko Roman | 17.07. 2024 10:05 | 2013 | M-ch | LTC Leopoldov |