Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava, Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.07.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
2 | Fialová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | ||||
3 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | ||||
4 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | ||||
5 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | ||||
6 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | ||||
7 | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | ||||
8 | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
9 | Tarasovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
10 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | ||||
11 | Górna Adela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | ||||
12 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
13 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | ||||
14 | Jedináková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | ||||
15 | Filová Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | ||||
16 | Romanová Natália | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | ||||
17 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | ||||
18 | Kutejová Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
19 | Gróf Isabella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | ||||
20 | Erbanová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
21 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | ||||
22 | Ráczová Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | ||||
23 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | ||||
24 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
25 | NVK | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||
26 | NVK | Minichová Natália Megan | 31.10.2025 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||
27 | NVK | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||
28 | NVK | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Černá Ema | 31. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | |||||
2 | Houdek Vera | 19. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 50 | |||||
3 | Volfová Lara | 07. 06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | |||||
4 | Vozárová Anna | 23. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
5 | Kellner Viktória | 16. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
6 | Šramková Mia | 15. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | |||||
7 | Bolebruchová Emma | 19. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
8 | Tokárová Simona | 10. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
9 | Tanková Tiffany | 10. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | |||||
10 | Jakubcová Nicol | 29. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 96 | |||||
11 | Pätoprstá Hana | 03. 06. 2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | |||||
12 | Škodáčková Kristína | 26. 05. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
13 | Jánošíková Diana | 09. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
14 | Tallo Karolína | 19. 05. 2024 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | |||||
15 | Vasiľová Dorothy | 28. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
16 | Vráblová Viktória | 14. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | |||||
17 | Nováková Olívia | 24. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica | ||||||
18 | Novotná Nikol | 19. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Žilina | ||||||
19 | Škrabáková Victoria | 13. 05. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
20 | Križanská Michaela | 12. 05. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
21 | Rodinová Viktória | 11. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
22 | Remeníková Zara | 14. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Inter Bratislava | ||||||
23 | Zemanová Tatiana | 18. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
24 | Hlubíková Hana | 14. 05. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
25 | Hadidom Naomi | 10. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šimová Anabela | 01. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
2 | Vatrtová Zoe | 29. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Senica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Boyko Viktoriia | 03. 07. 2024 10:55 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
2 | Gabrielová Ema | 30. 06. 2024 20:55 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
3 | Goffová Sarah | 27. 06. 2024 11:35 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
4 | Halecká Ema | 02. 07. 2024 06:51 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | ||||
5 | Chopovdia Nikol | 16. 06. 2024 17:25 | 2012 | M-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | |||||
6 | Janáková Zoe | 27. 06. 2024 11:13 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | ||||
7 | Keršáková Jana | 30. 06. 2024 08:53 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | ||||
8 | Kukučková Ema | 24. 06. 2024 16:16 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | ||||
9 | Luciaková Nina | 27. 06. 2024 21:23 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | ||||
10 | Lyžičiarová Radoslava | 27. 05. 2024 11:02 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | ||||
11 | Pavlová Stasiya | 27. 06. 2024 12:05 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
12 | Raymonds Emily Oluchi | 01. 07. 2024 20:05 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | ||||
13 | Slobodníková Terézia | 02. 07. 2024 16:22 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | ||||
14 | Tomášová Lea Olívia | 28. 06. 2024 12:55 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
15 | Vargová Vanesa | 01. 07. 2024 18:40 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 |