Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | ||||
2 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
3 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 52 | ||||
4 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | ||||
5 | Přibáň Martin | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
6 | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 75 | ||||
7 | Maksimyuk Maxim | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | ||||
8 | Mikuš Jozef | 31.10.2024 | 2001 | M | TKM Betliar | 115 | ||||
9 | Nemčovič František | 31.10.2025 | 1992 | M | VTC Pezinok | 126 | ||||
10 | Rybár Vladimír | 31.10.2025 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | ||||
11 | Lomjanský Samuel | 31.10.2025 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | ||||
12 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 | ||||
13 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 328 | ||||
14 | Hromník Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | ||||
15 | USP | Sysák Igor | 31.10.2024 | 1999 | M | TC TALENT Bratislava | 367 | |||
16 | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 466 | ||||
17 | USP | Sysák Rastislav | 31.10.2025 | 1973 | SM 50 | TK ONE Bratislava | 511 | |||
18 | USP | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | |||
19 | USP | Chmelár Timotej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 511 | |||
20 | Pálenek Peter | 31.10.2024 | 1977 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 511 | ||||
21 | Kubiš Zoran | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | 511 | ||||
22 | Kvapilík David | 31.10.2025 | 2001 | M | TC TALENT Bratislava | 511 | ||||
23 | Trebula Lukáš | 31.10.2025 | 1978 | SM 45 | TKM Betliar | |||||
24 | Matveichuk Heorhii | 31.10.2024 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
25 | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
26 | Planický Robert | 31.10.2025 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
27 | Kiss Tibor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TC DRACI Matúškovo | |||||
28 | USP | Chu Noel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | ||||
29 | USP | Mokrý Alex | 31.10.2026 | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jonis Roman | 16. 07. 2024 | 1990 | M | TK Zlaté Moravce | 60 | |||||
2 | Panov Dmytro | 16. 07. 2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Czinege Richard | 01. 07. 2024 08:28 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | ||||
2 | Gakh Matvei | 13. 07. 2024 14:14 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
3 | Görözdy Tamás | 13. 07. 2024 19:56 | 1983 | SM 40 | Hi-Ten TAC D. Streda | 347 | ||||
4 | Volník Nicholas | 16. 07. 2024 22:07 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 |