Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | miesto konania |
dorastenci | 32 | 16 | - | 16.08.2024 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Balážová Ema | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
2 | Balážová Lucia | 12.07. 2024 | 2007 | D-d | TK Nová Dubnica | 218 | |||||
3 | Banová Kristina | 24.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
4 | Capandová Alexandra | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
5 | Dimitrova Andrea | 21.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
6 | Jaškovičová Izabella | 20.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | |||||
7 | Kadlečíková Diana | 25.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
8 | Kozlíková Laura | 07.07. 2024 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 288 | |||||
9 | Méryová Nina | 24.07. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||||
10 | Miklánková Sára | 24.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | |||||
11 | Mokrá Vanesa | 29.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||||
12 | Motolová Sofia | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
13 | Nemec Timea Tara | 21.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
14 | Ondričková Olivia | 05.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
15 | Rábeková Rebeka | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
16 | Siheľská Barbora | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
17 | Skřivanová Nina | 17.06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 133 | |||||
18 | Stachová Annamária | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | |||||
19 | Šuvarová Sofia | 07.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Púchov | ||||||
20 | Švachová Eliška | 21.07. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | |||||
21 | Tomljenovič Nela | 16.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
22 | Trabalíková Monika | 23.06. 2024 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kinderová Liliana | 24.07. 2024 14:16 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
2 | Kozlíková Kristína | 07.07. 2024 12:54 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | ||||||
3 | Ružičková Simona | 20.07. 2024 15:55 | 2010 | S-d | TK Žilina |