Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 24.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 23.08.2024 9:00 | v mieste konania |
ženy | 24 | 12 | - | 23.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
!! POZOR !! Turnaj žien je zrušený z dôvodu nízkeho počtu prihlásených účastníčok.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | USP | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 13 | |||
2 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
3 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | ||||
4 | USP | Stehlík Andrej | 31.10.2025 | 2000 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 18 | |||
5 | Gottwald Lukáš | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | ||||
6 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | 2 | |||
7 | Novodomec Radoslav | 31.10.2024 | 1993 | M | TC Stupava | 26 | ||||
8 | USP | Talajka Tomáš | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 27 | 4 | ||
9 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | 38 | |||
10 | USP | Belák Michal | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Vrútky | 48 | |||
11 | USP | Škrla Michal | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 49 | |||
12 | Lukačovič Michal | 31.10.2025 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 71 | ||||
13 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 76 | ||||
14 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 84 | 14 | |||
15 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | 62 | |||
16 | Dzhurdzha Artem | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 132 | ||||
17 | Tarhanič Matej | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 151 | ||||
18 | USP | Polakovič Samuel | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Slávia STU Bratislava | 165 | |||
19 | USP | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 184 | |||
20 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 200 | 41 | |||
21 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 444 | ||||
22 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 511 | ||||
23 | Sze Leroy | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bognár Simon | 21. 08. 2024 13:26 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | 40 | |||
2 | Czinege Richard | 20. 08. 2024 11:01 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | 60 | |||
3 | Gibala Martin | 29. 07. 2024 10:26 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 382 | ||||
4 | Gula Pavel | 21. 08. 2024 19:49 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
5 | Chovanec Jakub | 19. 08. 2024 11:49 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 159 | 42 | |||
6 | Jankech Michael | 21. 08. 2024 19:54 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 165 | 32 | |||
7 | Keľo Pavel | 21. 08. 2024 16:45 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | ||||
8 | Kravec Vladimír | 21. 08. 2024 19:07 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | ||||
9 | Lomjanský Samuel | 19. 08. 2024 09:43 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | ||||
10 | Macháč Max Mikuláš | 22. 08. 2024 00:03 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | 30 | |||
11 | Martsinkevich Artur | 18. 08. 2024 23:49 | 2001 | M | TK Ružomberok | |||||
12 | Medveď Jakub | 22. 08. 2024 08:30 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | 3 | |||
13 | Paulovčák Sebastián | 19. 08. 2024 16:41 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 | 34 | |||
14 | Paulovič Nikolas | 21. 08. 2024 17:43 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
15 | Sedliak Šimon | 06. 08. 2024 09:41 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 511 |