Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090058 - TK Tenkur Trenčín | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Považská 3, Trenčín | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Martiška Gabriel (A) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Martiška Gabriel (B) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Gabriel Martiška ml. | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915/738934, | |||
Kontakt e-mail: | gabriel.martiska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Eisenreich Maximilian | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
2 | Farkašovský Lukáš | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Šaľa | 181 | |||||
3 | Gaál János | 12.07. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
4 | Graus Ondrej | 18.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
5 | Hanulík Teodor | 04.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 139 | |||||
6 | Hlucháň Teodor | 05.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK AS Trenčín | ||||||
7 | Hogen Rastislav | 19.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 58 | |||||
8 | Chnápko Tomáš | 04.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 59 | |||||
9 | Kočenda Peter | 17.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
10 | Koppan David | 16.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 86 | |||||
11 | Krahulec Jakub | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
12 | Krajčo Lukáš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
13 | Kráľ Jakub | 13.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 181 | |||||
14 | Madový Matej | 01.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | ||||||
15 | Martiška Gabriel | 01.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | ||||||
16 | Matrtaj Jakub | 03.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
17 | Mihalčatin Marián | 20.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Žilina | ||||||
18 | Mihálik Július | 18.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | ||||||
19 | Naňák David | 06.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Senica | 181 | |||||
20 | Nemsila Oliver | 14.07. 2024 | 2014 | De-ch | ŠA Trenčianske Teplice | ||||||
21 | Oboňa Milan | 05.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK ZZO Čadca | ||||||
22 | Podhradský Bruno | 27.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 112 | |||||
23 | Sidor Martin | 26.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 | |||||
24 | Sojka Samuel | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Skalka Nitra | 181 | |||||
25 | Tužinský Richard | 01.07. 2024 | 2012 | M-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||||
26 | Valko Michal | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | 181 | |||||
27 | Várnai Michal | 06.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | |||||
28 | Vážny Filip | 21.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Baník Prievidza | ||||||
29 | Veliký Šimon | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Zuberec Samuel | 21.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Petržalka | 9 | |||||
2 | Brezovický Samuel | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||||
3 | Babulic Juraj | 24.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Janec Marek | 23.07. 2024 16:38 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
2 | Macko Maximilián Alexander | 25.07. 2024 09:29 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
3 | Mamedgulyyev Azim | 10.07. 2024 12:03 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
4 | Svitek Samuel | 13.07. 2024 23:36 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
5 | Vrábel Samuel | 24.07. 2024 14:13 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |