Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090055 - TC Moravský Svätý Ján | |||
Názov turnaja: | TENNIS MOTION CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prievozská 792, 908 71 Moravský Svätý Ján | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Krajčír Marián (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Trnovec Roman (B) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Marián Krajčír | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905212507, | |||
Kontakt e-mail: | krajcirmajo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kukučková Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | ||||
2 | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | ||||
3 | Danišová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | ||||
4 | Pelikánová Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 94 | ||||
5 | Sukupčáková Melánia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | ||||
6 | Kalášková Marcela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | ||||
7 | Škodáčková Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
8 | Brisudová Mishel | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | ||||
9 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
10 | Kubišová Tamia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | ||||
11 | Polláková Linda | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | ||||
12 | Petrovičová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 140 | ||||
13 | Trenčanová Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 150 | ||||
14 | Folbová Linda | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 150 | ||||
15 | Rodeková Linda | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Moravský Svätý Ján | 155 | ||||
16 | Nemcová Lilien | 31.10.2025 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | ||||
17 | Minarovičová Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | ||||
18 | Haramiová Klára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 228 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Židková Miroslava | 11. 06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 228 | |||||
2 | Luciaková Nina | 25. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
3 | Škrabáková Victoria | 21. 05. 2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
4 | Šúryová Nina | 17. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
5 | Manová Miriama | 31. 05. 2024 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
6 | Pajtášová Sára | 20. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
7 | Beňová Adela | 23. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Senica | ||||||
8 | Michálková Ema | 05. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
9 | Sulíková Daniela | 19. 05. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
10 | Šullová Linda | 17. 05. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
11 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
12 | Sklenárová Lenka | 06. 06. 2024 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
13 | Faguľová Nela | 09. 06. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Radošovská Izabela | 04. 07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Androvicsová Petra Romana | 16. 06. 2024 19:02 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
2 | Červená Nikol | 03. 07. 2024 17:52 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | ||||
3 | Humajová Aneta | 12. 06. 2024 21:08 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | ||||
4 | Lyžičiarová Radoslava | 22. 06. 2024 08:49 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | ||||
5 | Pechová Adela | 21. 06. 2024 13:40 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 228 | ||||
6 | Rodinová Viktória | 02. 07. 2024 08:26 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Vráblová Viktória | 04. 07. 2024 15:48 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 |