Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100096 - TK RELAX Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | TK RELAX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Priehradná 2, 03101 Liptovský Mikuláš Palúdzka v areáli FC 34 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mrva Tomáš (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Michal Marcinčin | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421917526341, | |||
Kontakt e-mail: | michalmarcincin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babic Tobias | 16.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 88 | |||||
2 | Hollý Martin | 23.06. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | |||||
3 | Hradický Tomáš | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | |||||
4 | Juríček Jáchym | 13.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | |||||
5 | Kišš Jakub | 08.07. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 129 | |||||
6 | Krištofovič Lukáš | 18.06. 2024 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | |||||
7 | Lichvár Adam | 13.07. 2024 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | |||||
8 | Madliak Matúš | 11.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | ||||||
9 | Marčišin Andrej | 17.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
10 | Ondik Michal | 21.06. 2024 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | |||||
11 | Paulík Šimon | 14.06. 2024 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | |||||
12 | Straňák Lukáš | 28.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 82 | |||||
13 | Urbánoš Alex | 07.07. 2024 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||||
14 | Vrábel Viliam | 18.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | ||||||
15 | Vylám Sebastián | 05.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | ||||||
16 | Waldecker Peter | 30.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | |||||
17 | Zoričák Ondrej | 15.07. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ozorák Samuel | 24.07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | |||||
2 | Flašík Eduard | 25.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK F1 Poprad |