Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090002 - TC EMPIRE Trnava | |||
Názov turnaja: | O pohár župana TT SK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Boleman Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Ing., PhD. Tomáš Boleman | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738, | |||
Kontakt e-mail: | tboleman@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
deti - chlapci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | TC EMPIRE Trnava |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bojnanský Mattias | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
2 | Varga Timotej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
3 | Malík Adam | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK 77 Skalica | |||||
4 | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Gale Felix | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
6 | Demeš Damian | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
7 | Heteš Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | JJ Tenis Trnava | |||||
8 | Bohát Sebastián | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
9 | Kolárik Filip | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | Tenis team Nové Zámky | |||||
10 | Hujík Hugo | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
11 | Šiška Marek | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
12 | Gono Mathias | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
13 | Székházi Martin | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
14 | Seršen Richard | 31.10.2024 | 2016 | De-ch | TC MERY Academy Holíč | |||||
15 | Mihálik Jakub | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TC MERY Academy Holíč | |||||
16 | Szorád Sebastián | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Patúc Marko | 31.10.2024 | 2016 | De-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Urvay Marco | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
19 | Karaba Samuel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
20 | Mikloš Šimon | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
21 | Novák Oliver | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | |||||
22 | Zimáň Maxim | 31.10.2024 | 2017 | De-ch | TK Jednotka Bratislava | |||||
23 | Zimáň Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Jednotka Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mihal Matej | 27. 07. 2024 | 2015 | De-ch | TK Petržalka | ||||||
2 | Anijar Liam | 28. 07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Pro Set Bratislava | ||||||
3 | Varela Mendéz Yann Sinowi | 29. 07. 2024 | 2015 | De-ch | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ferkodič Ryan | 27. 07. 2024 17:30 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
2 | Hlucháň Teodor | 22. 07. 2024 09:51 | 2014 | De-ch | TK AS Trenčín |