Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | YONEX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kališ Branislav (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bača Michal (C) | |||
Termín od: | 09.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Lukáš Kličimunka | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944636535, | |||
Kontakt e-mail: | lukas.klicimunka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 08.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
dorastenky | 48 | 24 | - | 08.07.2024 9:00 | TK ŽILINA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | ||||
2 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | ||||
3 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | ||||
4 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
5 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
6 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
7 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
8 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
9 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
10 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
11 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
12 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
13 | Morháčová Miriam | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 52 | ||||
14 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
15 | Košútová Lara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Hriňová | 54 | ||||
16 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
17 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
18 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
19 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
20 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 69 | ||||
21 | Červenková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | ||||
22 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
23 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
24 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
25 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
26 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
27 | Weissová Ema | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
28 | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | ||||
29 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | ||||
30 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
31 | Fuchs Vivien | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | 100 | ||||
32 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
33 | Herdická Nicole Emma | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | ||||
34 | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
35 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | ||||
36 | NVK | Mokrá Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | |||
37 | NVK | Novotná Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | |||
38 | NVK | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | |||
39 | NVK | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||
40 | NVK | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
41 | NVK | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||
42 | USP | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jakubcová Katarína | 15. 05. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
2 | Planická Stella | 11. 05. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
3 | Velits Natalie | 26. 05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
4 | Libáková Kamila | 18. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ferjaková Karin | 02. 07. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | |||||
2 | Konopková Nela | 27. 06. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
3 | Podolská Diana | 26. 06. 2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | |||||
4 | Siváková Adela | 28. 06. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | 88 | |||||
5 | Klieštencová Klára | 29. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | |||||
6 | Pindúrová Vivien | 28. 06. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ambrózová Ela | 21. 06. 2024 21:37 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
2 | Ferancová Agnes | 25. 06. 2024 09:30 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
3 | Kissová Ema | 03. 07. 2024 21:16 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 103 | ||||
4 | Kozmová Lujza | 12. 06. 2024 18:49 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | ||||
5 | Kyjaci Sofia | 03. 07. 2024 19:23 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | ||||
6 | Miklánková Sára | 16. 06. 2024 21:42 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | ||||
7 | Palanová Adela | 29. 06. 2024 15:31 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | ||||
8 | Pauková Sofia | 11. 06. 2024 08:32 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
9 | Pirohová Dominika | 01. 07. 2024 10:15 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
10 | Rablánska Flóra | 27. 06. 2024 12:54 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
11 | Rogulski Bianka | 15. 06. 2024 19:02 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | ||||
12 | Ružičková Simona | 07. 06. 2024 19:59 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
13 | Salaiová Vanesa | 01. 07. 2024 11:05 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
14 | Tóth Lilla | 26. 06. 2024 21:49 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 34 | ||||
15 | Troshyna Mariia | 03. 07. 2024 20:05 | 2008 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
16 | Valenčíková Diana | 01. 07. 2024 10:38 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
17 | Vallová Karin | 01. 07. 2024 11:31 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 |