Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | ZOBOR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 8 | ||||
2 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | ||||
3 | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | ||||
4 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
5 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | ||||
6 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
7 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
8 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
9 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | ||||
10 | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
11 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
12 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 34 | ||||
13 | USP | Barháčová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 37 | |||
14 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
15 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
16 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
17 | Kubalová Kristína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
18 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
19 | Adamcová Petra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
20 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
21 | Zimenová Lujza | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 | ||||
22 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
23 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
24 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
25 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
26 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
27 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
28 | Vallová Karin | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
29 | Petrášová Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | ||||
30 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
31 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | ||||
32 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | ||||
33 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
34 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
35 | Zathurecká Zoja | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
36 | USP | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||
37 | NVK | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||
38 | NVK | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | |||
39 | NVK | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | |||
40 | USP | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||
41 | USP | Méryová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | |||
42 | NVK | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||
43 | USP | Gajdošová Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | |||
44 | NVK | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||
45 | NVK | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||
46 | USP | Nemec Timea Tara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kadlečíková Simona | 19. 06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
2 | Weissová Ema | 07. 06. 2024 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
3 | Valenčíková Diana | 22. 05. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
4 | Lalíková Michaela | 25. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | |||||
5 | Uherčíková Alena | 10. 06. 2024 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | |||||
6 | Herdická Nicole Emma | 16. 06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
7 | Kyjaci Sofia | 07. 07. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | |||||
8 | Riszdorferová Sophia | 16. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
9 | Rogulski Bianka | 15. 06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
10 | Rábeková Rebeka | 27. 05. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
11 | Velits Natalie | 27. 05. 2024 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||||
12 | Babincová Sofia | 24. 05. 2024 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | |||||
13 | Krajčovičová Michaela | 24. 06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
14 | Siheľská Barbora | 25. 06. 2024 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||||
15 | Kubalová Lilien | 01. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
16 | Čemanová Vivien | 08. 07. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||||
17 | Ščibranová Nela | 30. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
18 | Pindúrová Vivien | 28. 06. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
19 | Ten Sofiia | 02. 07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mravcová Ema | 16. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||||
2 | Gonosová Ester | 16. 07. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 27 | |||||
3 | Konopková Nela | 11. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
4 | Bočáková Nina | 09. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||||
5 | Jakubcová Katarína | 09. 07. 2024 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | |||||
6 | Planická Stella | 13. 07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
7 | Artemeva Valeriia | 10. 07. 2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ambrózová Ela | 18. 07. 2024 08:21 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
2 | Bohunčáková Stela | 18. 06. 2024 09:34 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
3 | Cinkaničová Stella | 17. 07. 2024 22:10 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 10 | ||||
4 | Daubnerová Ivana | 17. 07. 2024 23:28 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
5 | Ferancová Agnes | 16. 07. 2024 21:42 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
6 | Gross Timea | 12. 07. 2024 15:35 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 11 | ||||
7 | Humenchak Daniela | 12. 07. 2024 04:49 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
8 | Kozmová Lujza | 17. 07. 2024 19:58 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | ||||
9 | Libáková Kamila | 17. 07. 2024 10:40 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
10 | Mĺkva Terézia | 12. 07. 2024 10:09 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
11 | Mokrá Vanesa | 29. 06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
12 | Parízeková Laura | 07. 07. 2024 17:52 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
13 | Pauková Sofia | 16. 07. 2024 21:51 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
14 | Rišiaňová Bianka | 12. 07. 2024 22:18 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
15 | Shenová Isabella | 17. 07. 2024 06:54 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 |