tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 2955 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Švagrová Ingrida (C) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 05.07.2024 10:00 | TK KNM |
dorastenci | 24 | 12 | - | 05.07.2024 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Ivana Daubnerová | |||
06.07.2024 11:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Daniela Rešovská | ||||
06.07.2024 08:30 | |||||
4. | Lucia Ďurišová | ||||
5. | Natalie Velits | ||||
06.07.2024 08:30 | |||||
6. | Lilien Kubalová | ||||
7. | (5-8) | Monika Trabalíková | |||
06.07.2024 11:00 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (3-4) | Diana Valenčíková | |||
06.07.2024 11:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Simona Novotná | ||||
06.07.2024 08:30 | |||||
12. | Michaela Holačiková | ||||
13. | Michaela Zemanová | ||||
06.07.2024 09:45 | |||||
14. | Aneta Kadelová | ||||
15. | BYE | ||||
06.07.2024 12:15 | |||||
16. | (5-8) | Kristýna Švagrová | |||
17. | BYE | ||||
06.07.2024 11:00 | |||||
18. | (5-8) | Vivien Fuchs | |||
19. | Rebeka Šviríková | ||||
06.07.2024 08:30 | |||||
20. | Alexandra Capandová | ||||
21. | Sofia Šuvarová | ||||
06.07.2024 09:45 | |||||
22. | Liliana Kinderová | ||||
23. | BYE | ||||
06.07.2024 12:15 | |||||
24. | (3-4) | Petra Palenčíková | |||
25. | BYE | ||||
06.07.2024 12:15 | |||||
26. | (5-8) | Sophia Andrejková | |||
27. | Viktória Králiková | ||||
06.07.2024 09:45 | |||||
28. | Eliška Švachová | ||||
29. | Kristina Banová | ||||
06.07.2024 09:45 | |||||
30. | Sofia Motolová | ||||
31. | BYE | ||||
06.07.2024 12:15 | |||||
32. | (2) | Emília Kováčová |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
2 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
3 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
4 | Valenčíková Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
5 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
6 | Fuchs Vivien | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Nová Dubnica | 100 | ||||
7 | Švagrová Kristýna | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 129 | ||||
8 | USP | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||
9 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | ||||
10 | Velits Natalie | 31.10.2025 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | ||||
11 | Kinderová Liliana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | ||||
12 | USP | Kadelová Aneta | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 288 | |||
13 | Novotná Simona | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 288 | ||||
14 | Švachová Eliška | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 288 | ||||
15 | Motolová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Púchov | 344 | ||||
16 | Rešovská Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 344 | ||||
17 | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | |||||
18 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
19 | Holačiková Michaela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
20 | Ďurišová Lucia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
21 | NVK | Šviríková Rebeka | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||
22 | NVK | Banová Kristina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||
23 | NVK | Králiková Viktória | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||
24 | USP | Šuvarová Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Púchov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bočáková Nina | 27. 06. 2024 15:54 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
2 | Čaplovičová Nina | 25. 06. 2024 11:38 | 2011 | S-d | TK Žilina | 344 | ||||
3 | Dimitrova Andrea | 03. 07. 2024 22:29 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
4 | Libáková Kamila | 28. 06. 2024 13:40 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Méryová Nina | 04. 07. 2024 08:27 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
6 | Miklánková Sára | 16. 06. 2024 21:41 | 2008 | D-d | TK Nová Dubnica | 120 | ||||
7 | Mokrá Vanesa | 05. 07. 2024 09:46 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
8 | Ondričková Olivia | 27. 06. 2024 15:03 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 | ||||
9 | Planická Stella | 03. 07. 2024 21:42 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | ||||
10 | Ružičková Simona | 07. 06. 2024 19:58 | 2010 | S-d | TK Žilina | |||||
11 | Ščibranová Nela | 03. 07. 2024 12:42 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Stachová Annamária | 02. 07. 2024 23:30 | 2008 | D-d | TK Púchov | 344 |