Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 23.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
dorastenky | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Adamcová Petra | 02.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | |||||
2 | Baánová Sofia | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | |||||
3 | Bab Dominika Elizabeth | 26.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | |||||
4 | Capandová Alexandra | 19.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||||
5 | Červenková Sofia | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 70 | |||||
6 | Cimmermannová Natália | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | |||||
7 | Daubnerová Ivana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | |||||
8 | Dimitrova Andrea | 21.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | |||||
9 | Drgoň Claudia | 04.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
10 | Ferancová Agnes | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | |||||
11 | Gažová Anabela | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
12 | Georgievska Hana | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | |||||
13 | Hargašová Sofia | 05.07. 2024 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | |||||
14 | Herdická Nicole Emma | 27.06. 2024 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | |||||
15 | Ifailova Oleksandra | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | |||||
16 | Jaškovičová Izabella | 20.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | |||||
17 | Jávorková Karin | 01.07. 2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | |||||
18 | Kadlečíková Simona | 19.06. 2024 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | |||||
19 | Kinderová Liliana | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | |||||
20 | Konopková Nela | 27.06. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
21 | Kováčová Emília | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | |||||
22 | Krajčovičová Michaela | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
23 | Kubalová Kristína | 28.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | |||||
24 | Kubalová Lilien | 22.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||||
25 | Kuriľáková Nela | 22.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 19 | |||||
26 | Libáková Kamila | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
27 | Markošová Tereza | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | |||||
28 | Martinková Katarína | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | |||||
29 | Mĺkva Terézia | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | |||||
30 | Mračnová Tamara | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | |||||
31 | Mrázová Vanesa | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | |||||
32 | Nemec Timea Tara | 27.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||||
33 | Palenčíková Petra | 02.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | |||||
34 | Petrášová Diana | 30.06. 2024 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | |||||
35 | Petríková Dominika | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | |||||
36 | Pirohová Dominika | 24.06. 2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | |||||
37 | Planická Stella | 03.07. 2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||||
38 | Rábeková Rebeka | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | |||||
39 | Riszdorferová Sophia | 30.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | |||||
40 | Rogulski Bianka | 03.07. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | |||||
41 | Ščibranová Nela | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
42 | Sedláková Sofia | 01.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | |||||
43 | Shenová Isabella | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | |||||
44 | Scheberová Lucia | 01.07. 2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | |||||
45 | Ten Sofiia | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
46 | Tomašovičová Lea | 21.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | |||||
47 | Valenčíková Diana | 25.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | |||||
48 | Zathurecká Zoja | 19.06. 2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 |