Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100009 - TK Nová Dubnica | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | P. O. Hviezdoslava 2, 018 51 Nová Dubnica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Šobáň Peter (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Leskovianská Jana (C) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 08.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Šobáň | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908/731772, | |||
Kontakt e-mail: | petersoban4@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 05.07.2024 10:00 | miesto konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 05.07.2024 10:00 | miesto konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 12.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Baranovič Nicolas | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová generácia NMnV | 52 | |||||
3 | Hančin Richard | 07.05. 2024 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | 165 | |||||
4 | Janec Marek | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
5 | Kalafút Martin | 12.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Nová Dubnica | ||||||
6 | Kello Alexander | 15.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | |||||
7 | Kočenda Peter | 08.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||||
8 | Krahulec Jakub | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Senica | 50 | |||||
9 | Krajčo Lukáš | 08.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 67 | |||||
10 | Kubala Alex | 20.05. 2024 | 2014 | De-ch | Benet LTC Bytča | ||||||
11 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
12 | Marčišin Andrej | 19.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
13 | Matrtaj Jakub | 19.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Nová Dubnica | 181 | |||||
14 | Slavkovský Július | 06.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
15 | Tonhajzer Lukáš | 10.05. 2024 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | |||||
16 | Veliký Šimon | 18.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK AS Trenčín | ||||||
17 | Vrábel Samuel | 08.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brutenič Marko | 26.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brejka Hugo | 05.06. 2024 18:30 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
2 | Kozel Oliver | 25.06. 2024 20:41 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 |