Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SYNDICATE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.08.2024 09:00 | Potočná 26, Levoča |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.08.2024 09:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 16.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Barger Benjamin | 17.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Svit | ||||||
3 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
4 | Brejka Alex | 10.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
5 | Brejka Hugo | 09.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
6 | Csontó Tobias | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | |||||
7 | Čuchran Tobias | 13.06. 2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | |||||
8 | Dorko Samuel | 17.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
9 | Ďuriš Tomáš | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
10 | Dzurko Pavol | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
11 | Hasara Matej | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
12 | Herdický Martin | 27.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
13 | Juraško Timotej | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | TC 92 Levoča | 67 | |||||
14 | Kaľavský Dominik | 20.06. 2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||||
15 | Kasper Jakub | 24.06. 2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | ||||||
16 | Kimak Maximilian | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | |||||
17 | Köröš Adrian | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
18 | Kováčik Šimon | 23.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
19 | Kovaľ Vladimír | 07.07. 2024 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | 44 | |||||
20 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
21 | Malec Šimon | 14.06. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
22 | Malinka Igor | 11.07. 2024 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | |||||
23 | Marčišin Andrej | 01.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
24 | Martančík Richard | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
25 | Mihók Kristián | 15.06. 2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | |||||
26 | Mišenko Alexander | 29.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | |||||
27 | Piroha Matúš | 14.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
28 | Polák Lukáš | 05.07. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | |||||
29 | Polak Róbert | 10.06. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | |||||
30 | Šabľa Martin Samuel | 19.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
31 | Saluga Samuel | 20.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | |||||
32 | Šimko Filip | 18.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
33 | Slavkovský Július | 08.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
34 | Štalmach Dionýz | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 32 | |||||
35 | Šupica Marko | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 | |||||
36 | Thern Alessandro | 14.07. 2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | |||||
37 | Závatzký Lukas | 20.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 |