Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110090 - TK GSM Prešov | |||
Názov turnaja: | GSM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Československej armády 7532 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Onofrej Erik (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Potočňáková Ema (C) | |||
Termín od: | 10.07.2024 | Termín do: | 12.07.2024 | |
Kontakt: | Erik Onofrej | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918562355, | |||
Kontakt e-mail: | erik.onofrej1@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 09.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dorko Samuel | 14.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | |||||
2 | Dzurko Pavol | 25.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
3 | Harčár Lukáš | 01.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | ||||||
4 | Hasara Matej | 11.05. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
5 | Herdický Martin | 05.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
6 | Hurajt Matej | 08.06. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
7 | Klobušník Martin | 25.05. 2024 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | 181 | |||||
8 | Korytko Martin | 09.06. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
9 | Laník Simon | 20.05. 2024 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | |||||
10 | Lipinský Nino | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
11 | Malec Šimon | 14.06. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
12 | Martančík Richard | 16.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
13 | Mihaľ Adam | 04.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK GSM Prešov | 78 | |||||
14 | Michalčin Filip | 12.05. 2024 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 | |||||
15 | Mydla Boris | 21.05. 2024 | 2012 | M-ch | 1.TC Humenné | ||||||
16 | Norko Tibor | 11.05. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | |||||
17 | Oravec Filip | 23.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
18 | Pastor Šimon | 21.05. 2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | |||||
19 | Petrik Leonard | 09.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Mladosť Košice | ||||||
20 | Šabľa Martin Samuel | 07.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
21 | Ščavnický Adam | 23.06. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 100 | |||||
22 | Vážny Filip | 19.05. 2024 | 2014 | De-ch | TK Baník Prievidza |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Veselka Šimon | 24.06. 2024 13:47 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 125 |