tlač: žreb 2
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905109378, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1Bratislava |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 25.08.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Natália Romanová | |||
26.08.2024 10:15 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Sofia Zimová | ||||
26.08.2024 08:00 | |||||
4. | Radoslava Lyžičiarová | ||||
5. | Žofia Budiačová | ||||
26.08.2024 08:00 | |||||
6. | Victoria Škrabáková | ||||
7. | Petra Romana Androvicsová | ||||
26.08.2024 08:00 | |||||
8. | (5-8) | Mia Šramková | |||
9. | (3-4) | Karolína Chamillová | |||
26.08.2024 08:00 | |||||
10. | Viktória Domaracká | ||||
11. | Michaela Hudecová | ||||
26.08.2024 08:00 | |||||
12. | Isabella Blahutiaková | ||||
13. | Karolína Horvátová | ||||
26.08.2024 08:00 | |||||
14. | Ida Martinická | ||||
15. | Nela Slováková | ||||
26.08.2024 09:00 | |||||
16. | (5-8) | Emma Bolebruchová | |||
17. | (5-8) | Tiffany Tanková | |||
26.08.2024 09:00 | |||||
18. | Izabela Radošovská | ||||
19. | Klára Haramiová | ||||
26.08.2024 09:00 | |||||
20. | Sabína Gajdošíková | ||||
21. | Amia Mutkovičová | ||||
26.08.2024 08:00 | |||||
22. | Michaela Križanská | ||||
23. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
24. | (3-4) | Isabella Gróf | |||
25. | (5-8) | Anna Vozárová | |||
26.08.2024 09:00 | |||||
26. | Adela Bálintová | ||||
27. | Ema Halecká | ||||
26.08.2024 09:00 | |||||
28. | Zoe Vatrtová | ||||
29. | Ela Danihelová | ||||
26.08.2024 08:00 | |||||
30. | Marcela Kalášková | ||||
31. | BYE | ||||
26.08.2024 10:15 | |||||
32. | (2) | Viktória Hanková |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Romanová Natália | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | ||||
2 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | NVK | |||
3 | Gróf Isabella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | NVK | |||
4 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | ||||
5 | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
6 | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | NVK | |||
7 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | NVK | |||
8 | Tanková Tiffany | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 78 | NVK | |||
9 | Hudecová Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Partizánske | 100 | NVK | |||
10 | Kalášková Marcela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Senica | 104 | NVK | |||
11 | Bálintová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | NVK | |||
12 | Lyžičiarová Radoslava | 31.10.2025 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | NVK | |||
13 | Halecká Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | NVK | |||
14 | Domaracká Viktória | 31.10.2025 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | ||||
15 | Haramiová Klára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 228 | ||||
16 | Škrabáková Victoria | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | NVK | ||||
17 | Mutkovičová Amia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | NVK | ||||
18 | Vatrtová Zoe | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | ||||
19 | Radošovská Izabela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | NVK | ||||
20 | Blahutiaková Isabella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
21 | Križanská Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | NVK | ||||
22 | Zimová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | NVK | ||||
23 | Slováková Nela | 31.10.2025 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
24 | Gajdošíková Sabína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | NVK | ||||
25 | Danihelová Ela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK 77 Skalica | NVK | ||||
26 | Androvicsová Petra Romana | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Hi-Ten TAC D. Streda | NVK | ||||
27 | Martinická Ida | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | NVK | ||||
28 | Horvátová Karolína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Tenisový klub Dúbravka BA | NVK | ||||
29 | Budiačová Žofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bajzová Sofia | 23. 08. 2024 21:43 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | |||
2 | Bérešová Barbora | 23. 08. 2024 13:22 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | NVK | |||
3 | Černá Ema | 24. 08. 2024 08:54 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
4 | Danišová Sára | 22. 08. 2024 13:22 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | NVK | |||
5 | Faguľová Nela | 12. 07. 2024 10:44 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | |||||
6 | Gabrielová Ema | 07. 08. 2024 22:12 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | NVK | |||
7 | Grujbárová Stela | 23. 08. 2024 23:12 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 179 | ||||
8 | Jánošíková Diana | 24. 08. 2024 08:49 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
9 | Luciaková Nina | 20. 08. 2024 08:41 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
10 | Moussa Elissa | 23. 08. 2024 20:15 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 68 | NVK | |||
11 | Nováková Olívia | 23. 08. 2024 18:06 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | ||||
12 | Pajtášová Sára | 23. 08. 2024 06:39 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
13 | Ráczová Nela | 23. 08. 2024 18:06 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | NVK | |||
14 | Ščibranová Adela | 13. 08. 2024 11:43 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | NVK | |||
15 | Škodáčková Kristína | 23. 08. 2024 20:49 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
16 | Tajtáková Izabela | 21. 08. 2024 18:19 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
17 | Tallo Karolína | 19. 08. 2024 11:18 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | NVK | |||
18 | Tokošová Sára | 23. 08. 2024 17:39 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | NVK | |||
19 | Varga Christina | 19. 08. 2024 13:56 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | NVK | |||
20 | Zemanová Tatiana | 20. 08. 2024 06:39 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |