Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | USP | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 | |||
2 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | NVK | |||
3 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | ||||
4 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | ||||
5 | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | ||||
6 | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
7 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | NVK | |||
8 | Filová Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 29 | ||||
9 | Hanková Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 30 | NVK | |||
10 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 32 | ||||
11 | Gróf Isabella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | NVK | |||
12 | Ráczová Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 | NVK | |||
13 | Tokošová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | NVK | |||
14 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | NVK | |||
15 | Houdek Vera | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 50 | ||||
16 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | ||||
17 | Vozárová Anna | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
18 | Kellner Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | NVK | |||
19 | Šimová Anabela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | NVK | |||
20 | Gabrielová Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 69 | NVK | |||
21 | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 72 | NVK | |||
22 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 | ||||
23 | Bolebruchová Emma | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | NVK | |||
24 | Raymonds Emily Oluchi | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC MERY Academy Holíč | 89 | NVK | |||
25 | Pätoprstá Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 99 | ||||
26 | Bálintová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 140 | NVK | |||
27 | Lyžičiarová Radoslava | 31.10.2025 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | NVK | |||
28 | Halecká Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 207 | NVK | |||
29 | Ilavská Laura | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 228 | NVK | |||
30 | USP | Križanská Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | NVK | |||
31 | USP | Gajdošíková Sabína | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bajzová Sofia | 26. 08. 2024 19:38 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | NVK | |||
2 | Bérešová Barbora | 27. 08. 2024 08:54 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | NVK | |||
3 | Böhmová Olívia | 26. 08. 2024 20:47 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | NVK | |||
4 | Böhmová Sofia | 26. 08. 2024 20:48 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | NVK | |||
5 | Boyko Viktoriia | 26. 08. 2024 21:51 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
6 | Brisudová Mishel | 24. 08. 2024 09:17 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | NVK | |||
7 | Černá Ema | 27. 08. 2024 08:38 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
8 | Danišová Sára | 25. 08. 2024 20:07 | 2013 | M-d | TK Tennis Classic Bratislava | 90 | NVK | |||
9 | Domaracká Viktória | 27. 08. 2024 07:58 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 228 | ||||
10 | Erbanová Nina | 08. 08. 2024 18:04 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
11 | Fialová Tamara | 24. 08. 2024 20:49 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | ||||
12 | Goffová Sarah | 26. 08. 2024 12:41 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
13 | Górna Adela | 25. 08. 2024 11:55 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 24 | ||||
14 | Hlubíková Hana | 29. 07. 2024 06:09 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
15 | Jánošíková Diana | 27. 08. 2024 08:53 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
16 | Jedináková Nina | 26. 08. 2024 21:17 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | NVK | |||
17 | Keršáková Jana | 27. 08. 2024 08:56 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | ||||
18 | Kukučková Ema | 26. 08. 2024 16:35 | 2013 | M-d | TK Skalka Nitra | 85 | NVK | |||
19 | Laššová Gréta | 27. 08. 2024 08:46 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 79 | ||||
20 | Luciaková Nina | 25. 08. 2024 11:34 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | NVK | |||
21 | Manová Miriama | 27. 08. 2024 07:25 | 2014 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice | NVK | ||||
22 | Nováková Olívia | 18. 08. 2024 09:18 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | ||||
23 | Pajtášová Sára | 23. 08. 2024 19:36 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
24 | Pučanová Liliana | 21. 08. 2024 10:45 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | NVK | |||
25 | Rodinová Viktória | 19. 08. 2024 09:48 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | NVK | ||||
26 | Romanová Natália | 25. 08. 2024 16:58 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 30 | ||||
27 | Škodáček Stella | 25. 08. 2024 08:05 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
28 | Škrabáková Victoria | 26. 08. 2024 19:47 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | NVK | ||||
29 | Slobodníková Terézia | 26. 08. 2024 17:55 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | ||||
30 | Tajtáková Izabela | 25. 08. 2024 14:26 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | ||||
31 | Tallo Karolína | 06. 08. 2024 19:41 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 147 | NVK | |||
32 | Tarasovičová Tamara | 26. 08. 2024 09:58 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
33 | Tokárová Simona | 26. 08. 2024 20:33 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | NVK | |||
34 | Tomaščinová Timea | 25. 08. 2024 15:26 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | NVK | |||
35 | Valentová Lea | 21. 08. 2024 19:45 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | ||||
36 | Varga Christina | 24. 08. 2024 15:44 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | NVK | |||
37 | Vatrtová Zoe | 26. 08. 2024 21:50 | 2014 | De-d | TK Senica | NVK | ||||
38 | Weissová Simona | 27. 08. 2024 08:38 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | NVK |