Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090017 - TK Zlaté Moravce | |||
Názov turnaja: | TK ZLATÉ MORAVCE | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Továrenská čž, 953 01, Zlaté Moravce | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Frajka Ivan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Mikláš Jaroslav (C) | |||
Termín od: | 05.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Jaroslav Mikláš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905426251, | |||
Kontakt e-mail: | jaroslav.miklas77@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.07.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 04.07.2024 9:00 | TK Zlaté Moravce |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 43 | ||||
2 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
3 | Kubiš Alexander | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 46 | ||||
4 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 55 | ||||
5 | Krištofovič Lukáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
6 | Kubáň Leo | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ratufa Levice | 84 | ||||
7 | Lovaš Simon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Tlmače | 92 | ||||
8 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | ||||
9 | Vernarec Leon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 99 | ||||
10 | Husovský Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK PROFI Senec | 164 | ||||
11 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 164 | ||||
12 | Svitek Samuel | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 186 | ||||
13 | Zalka Roland | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 239 | ||||
14 | Melichar Samuel | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
15 | Drgoňa Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
16 | Kratochvíl Kay Felix | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
17 | Veselý Samuel | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
18 | Bernáth Teodor | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
19 | Belmenen Emilio | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
20 | Drgoňa Matej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
21 | Haspra Šimon | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
22 | Levický Patrik | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
23 | Bobok Pavol | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | TK Zlaté Moravce | |||||
24 | Eisenreich Maximilian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Henčl Matthew | 04. 06. 2024 08:37 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 95 |