Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 2955, Kysucké Nové Mesto | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Švagrová Ingrida (C) | |||
Termín od: | 03.02.2024 | Termín do: | 05.02.2024 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 02. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 16 | 8 | - | 02.02.2024 10:00 | TK KNM |
dorastenky | 16 | 8 | - | 02.02.2024 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH / D
VR: Boris Drexler, ZVR: Ingrida Švagrová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Petráško Matúš | ||||
4:6 7:6(1) 6:0 | |||||
2. | Letavay Matej | 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Letavay M. Mikuš M. | |||
6:2 5:7 10:5 | 04. 02. 2024 17:00 | ||||
2. | Turóci T. Kolodžej F. | SF F | |||
3. | Kavacký F. Pleško R. | ||||
3:6 7:6(3) 10:8 | 04. 02. 2024 17:00 | ||||
4. | (2) | Luhový I. Medveď M. | SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
2 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
3 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
4 | USP | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | |||
5 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
6 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
7 | Kavacký Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 74 | ||||
8 | Kulich Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | ||||
9 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | ||||
10 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | ||||
11 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | ||||
12 | Hubinský Július | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 134 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gergeľ Maximilián | 30. 01. 2024 08:21 | 2009 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
2 | Gergeľ Sebastián | 30. 01. 2024 08:20 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 131 | ||||
3 | Halás Vladimír | 24. 01. 2024 15:06 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | 229 | ||||
4 | Hlivjak Oliver | 01. 02. 2024 08:25 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
5 | Hron Alex Maximilián | 31. 01. 2024 14:25 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
6 | Janek Silvester | 31. 01. 2024 11:27 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 181 | ||||
7 | Krajčír Samuel Alexander | 01. 02. 2024 08:16 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
8 | Masaryk Matej | 30. 01. 2024 20:37 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | |||||
9 | Nagy Damian | 15. 01. 2024 18:17 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | ||||
10 | Pagáč Lukáš | 28. 01. 2024 22:10 | 2010 | S-ch | MatchPoint Tennis Club Púchov | 271 | ||||
11 | Sobihard Peter | 31. 01. 2024 21:06 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
12 | Talian Patrik | 02. 01. 2024 21:36 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
13 | Urbánoš Filip | 29. 01. 2024 18:11 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
14 | Vateha Matúš | 30. 01. 2024 20:35 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | ||||
15 | Vrba Miloslav | 15. 01. 2024 02:32 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
16 | Zelenák Ivan | 08. 01. 2024 17:40 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
17 | Zeman Michal | 01. 02. 2024 09:05 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
18 | Žembery Martin | 27. 01. 2024 10:22 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 |