Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Plajová Nina (C) | |||
Termín od: | 13.07.2024 | Termín do: | 15.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 12.07.2024 12:00 | v mieste konania |
dorastenky | 24 | 12 | - | 12.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
2 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
3 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | ||||
4 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
5 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
6 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | ||||
7 | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | ||||
8 | Ondrášik Dávid | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 147 | ||||
9 | Brinza Tibor | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 150 | ||||
10 | Žlnka Andrej | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Fresh club Zvolen | 157 | ||||
11 | Bariak Jakub Emil | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Baník Prievidza | 163 | ||||
12 | Valuh Boris | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
13 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
14 | Píka Alexander | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Móc Samuel | 06. 07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Baník Prievidza | 271 | |||||
2 | Princ Matúš | 05. 07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenis Komplex Košice | ||||||
3 | Uherčík Peter | 04. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Sirota Daniel | 06. 06. 2024 13:34 | 2010 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 250 | ||||
2 | Zeman Michal | 06. 07. 2024 01:29 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |