Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava,Májová 21, Bratislava 850 05 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 19.08.2024 | Termín do: | 23.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 17. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
dorastenky | 48 | 24 | - | 18.08.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Adamović Andrej | 07.07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Petržalka | 171 | 25 | ||||
2 | Andel Adam | 02.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | 14 | ||||
3 | Arva Sebastian | 22.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | |||||
4 | Bairo Dylan | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | |||||
5 | Bartovič Marko | 25.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | 89 | ||||
6 | Bekéni Marko | 24.06. 2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | |||||
7 | Benian Oskar | 19.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | |||||
8 | Bíly Pavol | 27.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | |||||
9 | Bobošík Martin | 24.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | 7 | ||||
10 | Bognár Simon | 20.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | |||||
11 | Budoš Lukáš | 27.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slovan Bratislava | 95 | 29 | ||||
12 | Bušniak Michal | 03.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
13 | Czinege Norbert | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | 148 | ||||
14 | Czinege Richard | 19.06. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | |||||
15 | Danko Peter | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | |||||
16 | Dióssy Šimon | 19.06. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | |||||
17 | Dráb Filip | 21.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | |||||
18 | Faga Sebastián | 24.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | ||||
19 | Fano Alex Adam | 21.06. 2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | |||||
20 | Fleischmann Jakub | 22.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | 48 | ||||
21 | Gakh Matvei | 24.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
22 | Gallo Samuel | 25.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | |||||
23 | Gibala Dominik | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||||
24 | Glos Tomáš | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | |||||
25 | Gramblička Adam | 21.06. 2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | ||||
26 | Gróf Leonard | 01.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | 49 | ||||
27 | Guzmický Dominik | 02.07. 2024 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | |||||
28 | Hlivjak Oliver | 12.07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
29 | Horský Gabriel | 23.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
30 | Hron Alex Maximilián | 26.06. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
31 | Ivashko Maksym | 22.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | |||||
32 | Jakubovič Xavier | 23.06. 2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | |||||
33 | Jankech Michael | 26.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | |||||
34 | Jaškovič Filip | 19.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | |||||
35 | Jendrejský Nicolas | 19.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | 57 | ||||
36 | Karas Jozef | 12.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | ||||
37 | Kecskés Oliver | 23.07. 2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | |||||
38 | Kovář Gregor | 17.07. 2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 | |||||
39 | Krajčír Samuel Alexander | 23.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | ||||
40 | Krajčovič Tomáš | 30.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | 16 | ||||
41 | Kriško Radovan | 11.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | |||||
42 | Kučera Richard | 19.07. 2024 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | 98 | ||||
43 | Lapšanský Alex | 10.07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 13 | |||||
44 | Levkanič Daniel | 24.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 120 | |||||
45 | Lupták Richard | 31.07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | ||||
46 | Mačej Dominik | 04.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | 3 | ||||
47 | Markovič Matej | 19.07. 2024 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | |||||
48 | Matunák Martin | 29.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | |||||
49 | Matušík Lukáš | 22.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | ||||
50 | Medveď Jakub | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | |||||
51 | Medveď Maroš | 24.06. 2024 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | |||||
52 | Melaga Samuel | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | |||||
53 | Mikuš Michal | 29.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | |||||
54 | Nagy Damian | 13.07. 2024 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 54 | |||||
55 | Nemjo Filip | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | |||||
56 | Paulík Martin | 25.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
57 | Paulovčák Sebastián | 12.07. 2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | |||||
58 | Paulovič Nikolas | 25.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | |||||
59 | Petráško Matúš | 23.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | 6 | ||||
60 | Richter Patrik | 15.07. 2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | |||||
61 | Roman Filip | 29.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 141 | 38 | ||||
62 | Šimunič Martin | 28.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 104 | 36 | ||||
63 | Siqueira Lukas | 07.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 | 23 | ||||
64 | Sloboda Leon | 03.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | 1 | ||||
65 | Sobihard Peter | 25.06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | ||||
66 | Srpoň Martin | 05.07. 2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | |||||
67 | Šuchter Martin | 22.06. 2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | |||||
68 | Švarc Lukáš | 16.07. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | 30 | ||||
69 | Sýkora Samuel | 04.07. 2024 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | 4 | ||||
70 | Sze Leroy | 15.07. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
71 | Trojan Samuel | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | |||||
72 | Turóci Timotej | 20.06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | ||||
73 | Valko Samuel | 03.07. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
74 | Vancu Adrian | 13.07. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | 86 | ||||
75 | Vanta Michal | 23.07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | ||||
76 | Volník Nicholas | 23.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | |||||
77 | Vrba Miloslav | 19.06. 2024 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | |||||
78 | Zeman Michal | 26.06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Lackovič Samuel | 20.07. 2024 16:35 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | |||||
2 | Maruniak Matej | 21.07. 2024 21:15 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | |||||
3 | Solčan Adam | 23.07. 2024 07:29 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 |